KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965150
nr 1496 5150
Bo von Schwerin
(1881-1940), Sverige
Oljemålning, Skärgård. Signerad. Olja på duk, 32x47 cm, yttermått inklusive ram: 43x59 cm
Bo von Schwerin, svensk bildkonstnär född 1881, död 1940.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:23:47
17/10 19:46:47
100 kr
17/10 20:18:47
Bo von Schwerin
Läs mer om Bo von Schwerin