KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965150

nr 1496 5150

Bo von Schwerin

(1881-1940), Sverige

Oljemålning, Skärgård. Signerad. Olja på duk, 32x47 cm, yttermått inklusive ram: 43x59 cm

Bo von Schwerin, svensk bildkonstnär född 1881, död 1940.

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 oktober 2022
kl 20:23:47

17/10 19:46:47 1      100 kr
17/10 20:18:47 2      Vinnande bud

Bo von Schwerin

Läs mer om Bo von Schwerin